nr oferty: 89782 / 2018-07-20
Praca dla informatyków
Administrator Systemów IT
Umiejętności komputerowe:
Internet: Apache,
Bazy danych: MySQL, PostgreSQL, Oracle,
Opis stanowiska:

  • zarządzanie sieciami komputerowymi opartymi o urządzenia Mikrotik,

  • konfiguracja i administracja środowiskami wirtualnymi VMware,

  • instalacja, konfiguracja i administracja systemami z rodziny Windows, Linux/UNIX,

  • administracja serwerem pocztowym Exchange Server,

  • konfiguracja oraz administracja JIRA,

  • administracja i konfiguracja systemami kontroli wersji SVN, GitLab,

  • pisanie skryptów w powłoce BASH,

  • monitoring z wykorzystaniem Nagios€™a,

  • podstawowa diagnostyka sprzętu komputerowego,

  • analiza potrzeb pracowników oraz dobór odpowiedniego sprzętu i oprogramowania,

  • zarządzanie licencjami oprogramowania,

  • wsparcie użytkowników,

  • tworzenie dokumentacji technicznej,

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole,

  • szkolenie początkowe,

  • ciekawą pracę o dużym stopniu samodzielności,

  • wyjazdy służbowe w ciekawe miejsca, praca w międzynarodowych zespołach,

  • kontakt z nowoczesną technologią,

  • możliwość szkoleń, rozwoju,

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin (umowa o pracę)

Pozostałe zalety:

  • Nie jesteśmy korporacją, ale mamy ugruntowaną pozycję na rynku (istniejemy już kilkanaście lat),

  • Bierzemy udział w projektach zarówno na terenie Polski jak i za granicą,

  • Łatwy dojazd i dogodna lokalizacja naszego biura (pl. Legionów),

  • Opieka Medicover,

  • Ubezpieczenie pracowników.

Wymagania:

  • dobra znajomość systemów operacyjnych oraz usług Windows Server 2008/2012/2016,

  • dobra znajomość systemów operacyjnych CentOS, Ubuntu, AIX,

  • dobra znajomość rozwiązań pocztowych Exchange Server 2013/2016,

  • dobra znajomość rozwiązań związanych z wirtualizacją opartą na VMware,

  • dobra znajomość systemów kontroli wersji SVN, GitLab,

  • dobra znajomość w konfiguracji połączeń VPN (IPsec, OpenVPN, PPTP, Cisco VPN)

  • dobra znajomość w konfiguracji i administracji JIRA,

  • biegła znajomość pakietu Office 2010/2013/2016,

  • wiedza z zakresu konfiguracji firewall,

  • wiedza z zakresu sieci komputerowych oraz konfiguracji urządzeń Mikrotik,

  • wiedza na temat monitorowania maszyn i usług z wykorzystaniem Nagios€™a

  • podstawowa znajomość z zakresu baz danych MSSQL, MySQL, Oracle, PostgreSQL,

  • podstawowa znajomość Apache, Tomcat, XAMPP,

  • podstawowa znajomość Jenkins,

  • podstawowa znajomość rozwiązań Veeam,

  • podstawowa znajomość urządzeń Synology (NAS),

  • wiedza z zakresu konfiguracji macierzy dyskowych,

  • znajomość serwerów DELL,

  • umiejętność pisania zapytań SQL,

  • doświadczenie w pisaniu skryptów BASH,

  • znajomość w instalacji, konfiguracji i administracji programów księgowych Asseco WAPRO,

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane:

  • ogólna znajomość zagadnień z dziedziny bankowości lub finansów,

  • znajomość aplikacji ScheduleIN,

  • znajomość baz danych GT.M

  • znajomość systemu Profile

  • znajomość Trello

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-07-20 - 2018-08-19
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-c_318562.html