nr oferty: 72680 / 2017-11-03
Praca dla informatyków
Administrator Systemów IT
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL,
Opis stanowiska:
Zakres obowiązków:

  • Pomoc przy administrowaniu systemem informatycznym firmy wielooddziałowej, pracującej w systemie on-line

  • Stały nadzór nad systemem informatycznym spółki

  • Zapewnienie ciągłości pracy systemu poprzez bieżące usuwanie usterek sprzętu (stacje robocze, drukarki) i oprogramowania (Windows 7/8/10),

  • Identyfikowanie problemów, wykrywanie oraz usuwanie usterek systemów informatycznych

  • Aktualizacja oprogramowania, obsługa i analiza zgłoszeń użytkowników

  • Zarządzanie serwerami MS-SQL, Windows Server,

  • Zarządzanie systemem analiz

Oferujemy:
Oferujemy:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Interesujące i rozwijające projekty w zróżnicowanych systemach IT

  • Kontakt z nowymi technologiami informatycznymi

Wymagania:
Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w analogicznym zakresie zadań

  • Dobrej znajomości systemów serwerowych Microsoft Windows 2008, 2012 (AD, GPO, DFS) oraz zagadnień związanych z ich bieżącym funkcjonowaniem

  • Dobrej znajomości systemów baz danych MS SQL 2005, 2008, 2012 (konfiguracja, administracja, monitoring, kopie zapasowe, mirroring, język SQL)

  • Bardzo dobrej znajomości systemów operacyjnych Microsoft Windows 7/8/10

  • Podstawowej znajomości zagadnień sieciowych €“ TCP/IP

  • Podstawowej znajomości systemów rodziny Linux

  • Znajomości zagadnień związanych z utrzymaniem ruchu dużej organizacji

  • Podstawowej znajomości serwisowania urządzeń drukujących.

  • Podstawowej znajomości języka angielskiego na poziomie informatycznym (lektura dokumentacji IT)

  • Podstawowej znajomości programowania VBasic, Bash, skrypty Windows

  • Minimalnego doświadczenia związanego z okablowaniem strukturalnym i elementami aktywnymi sieci

  • Posiadania prawa jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość MS Exchange

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-03 - 2017-12-03
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_programista_technologii_mobilnych_lodzkie_20130122_094339