nr oferty: 88267 / 2018-06-22
Praca dla informatyków
Administrator IT
Umiejętności komputerowe:
Internet: Apache,
Opis stanowiska:

  • dbanie o bezpieczeństwo i ciągłość działania usług

  • wsparcie IT dla użytkowników stacji roboczych (ok. 40 komputerów w biurze)

Oferujemy:

  • pracę wprężnie rozwijającej się firmie

  • samodzielność wwykonywaniu zadań

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • motywacyjny system wynagrodzeń

  • przyjazną iotwartą atmosferę pracy

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość pracy zserwerami Linux (Debian, Ubuntu)

  • doświadczenie wzarządzaniu usługami mySQL (Percona), Apache2

  • umiejętności zzakresu konfiguracji iobsługi sieci komputerowych

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji

  • chęć rozwoju iposzerzania wiedzy zzakresu technologii informatycznych

  • Znajomość Amazon Web Services (S3, Glacier, EC2, Route53, API)

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-22 - 2018-07-22
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_san_specialist_dolnoslaskie_20130116_094105