nr oferty: 97719 / 2018-12-04
Praca dla informatyków
Administrator Aplikacji Biznesowych
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: Oracle,
Opis stanowiska:

eurobank powstał z pasji młodego polskiego przedsiębiorcy, który postanowił stworzyć bank przyjazny i innowacyjny. Szybko staliśmy się częścią SociĂŠtĂŠ GĂŠnĂŠrale, jednej z największych europejskich grup w sektorze finansowym. Jednak wciąż do Zarządu zwracamy się na €žty€, a atmosfera pozostaje atutem podkreślanym konsekwentnie przez naszych pracowników. Stawiamy też na rozwój zawodowy €“ każda rekrutacja rozpoczyna się wewnątrz firmy. Wierzymy, że bankowość może być fajna ;)

Nasze wyzwania dla Ciebie:

  • opieka nad sprzętem oraz systemami operacyjnymi i bankowymi

  • wdrażanie nowych technologii w centrum danych

  • współtworzenie i zarządzanie od strony IT projektami biznesowymi

  • monitorowanie i optymalizacja systemów

  • wykonywanie bieżących czynności administracyjnych

  • obsługa zgłoszeń od użytkowników

Oferujemy:
W zamian oferujemy:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia

  • opiekę medyczną

  • pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii

  • szkolenia w zakresie środowisk: Linux, Oracle

  • możliwość zakupu karty sportowej i ubezpieczenia grupowego

  • kwartalny system premiowy

  • parking dla rowerzystów

  • atrakcyjną lokalizację pracy €“ wrocławski Rynek

  • zniżki na lunch, do kina i teatru

  • preferencyjną ofertę produktów bankowych

Wymagania:
Masz to coś?

  • minimum roczne doświadczenie w IT

  • podstawowa znajomość i doświadczenie w administrowaniu systemami Linux

  • mile widziana znajomość i doświadczenie w administrowaniu aplikacją: Jira Core, Jira Service Desk

  • mile widziana znajomość systemów Aix, baz danych Oracle

  • mile widziane doświadczenie w pracy przy systemach bankowych

  • wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów (Informatyka, Telekomunikacja, Ekonomia)

  • komunikatywność, odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu, kreatywność i zaangażowanie

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-12-04 - 2019-01-03
Nasz partner Praca.pl