nr oferty: 77311 / 2018-01-08
Praca dla informatyków
Specjalista IT drugiej linii wsparcia
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: CL,
Opis stanowiska:

DO TWOICH ZADAŃ NALEŻEĆ BĘDZIE:

  • Wsparcie dla użytkowników, rozwiązywanie zgłoszonych problemów

  • Identyfikowanie i analiza błędów zgłaszanych przez Key€Userów

  • Nadzór nad jakością i poprawnością danych, analiza logów

  • Tworzenie nowych użytkowników i zarządzanie prawami dostępu

  • Tworzenie zapytań do baz danych, generowanie raportów

  • Tworzenie dokumentacji i procedur dla rozwiązanych problemów

Oferujemy:
OFERUJEMY:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku (zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę)

  • Wiele możliwości indywidualnego rozwoju (szkolenia, kursy językowe)

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. karta rabatowa na zakupy w naszej sieci, dofinansowanie do obiadów i karnetów sportowych, ubezpieczenie zdrowotne, prywatna opieka medyczna)

Wymagania:
DOŁĄCZ DO NAS, JEŚLI:

  • Posiadasz minimum dwuletnią praktykę w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobrze znasz SQL €“ PL/SQL

  • Możesz pochwalić się znajomością środowiska bazodanowego ORACLE

  • Bardzo dobrze znasz język angielski (mile widziana znajomość języka francuskiego)

  • Posiadasz umiejętność analitycznego myślenia

  • Jesteś samodzielny i z inicjatywą angażujesz się w nowe obowiązki

Miejsce pracy:
Wrocław, Bielany Wrocławskie, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-08 - 2018-01-22
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_programista_net_mazowieckie_20130521_094052