nr oferty: 90846 / 2018-08-08
Praca dla informatyków
Stażysta / Stażystka – Informatyk
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Główne zadania:

  • bieżąca pomoc dla pracowników działu IT

  • rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem komputerów

  • wsparcie użytkowników w problemach z systemami

Oferujemy:
Możesz zyskać:

  • aktywny staż €“ praktyczne zadania i realne problemy do rozwiązania

  • płatną umowę o staż (bezpośrednio z firmą Wielton), na okres 1 roku

  • pracę w pełnym wymiarze godzin, od poniedziałku do piątku

  • nadzór Opiekuna i wsparcie doświadczonych pracowników

  • miejsce odbywania stażu w siedzibie firmy w Wieluniu

  • dla najlepszych dalsze zatrudnienie po zakończonym stażu i pełne uczestnictwo w programach szkoleniowych i kursach językowych

Wymagania:
Czekamy na Ciebie, jeżeli:

  • jesteś absolwentem studiów, preferowane na kierunku: Informatyka

  • bardzo dobrze posługujesz się programami komputerowym, pakietem Ms Office

  • jesteś zmotywowany do rozwoju i aktywnego zdobywania doświadczenia

  • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia

  • jesteś kreatywny oraz komunikatywny

Miejsce pracy:
Wieluń, łódzkie, Polska
Oferta ważna:
2018-08-08 - 2018-09-07
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-4gl-sas_322608.html