nr oferty: 100536 / 2019-01-29
Praca dla informatyków
Specjalista / Specjalistka PMO
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • planowanie, zarządzanie i monitorowanie realizacji projektów informatycznych w Grupie Wielton

  • prowadzenie dokumentacji i analiz projektowych

  • administracja i obsługa międzynarodowych zespołów projektowych

  • wdrażanie €žbest practices€ w obszarze zarządzania projektami w celu optymalizacji zasobów wewnętrznych i zewnętrznych

  • raportowanie, zarządzanie komunikacją, zmianą i ryzykiem w projektach informatycznych

Oferujemy:
OFERUJEMY:

  • szkolenia i rozwój pracowniczy

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • uczestnictwo w nowych projektach

  • prywatną opiekę medyczną

  • dofinansowanie zajęć sportowych

Wymagania:
WYMAGANIA:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

  • wykształcenia wyższego technicznego, preferowany kierunek informatyczny

  • szeroka wiedza z zakresu rozwiązań informatycznych oraz metodyk, standardów i narzędzi wspierających zarządzanie projektami

  • znajomości metodyk projektowych (Waterfall, Agile)

  • znajomości języka angielskiego w stopniu zaawansowanym pozwalający na swobodną komunikację

  • zdolności analityczne i umiejętności interpersonalne

Miejsce pracy:
Wieluń, łódzkie, Polska
Oferta ważna:
2019-01-29 - 2019-02-28
Nasz partner Praca.pl