nr oferty: 86762 / 2018-06-06
Praca dla informatyków
Administrator IT
Umiejętności komputerowe:
Internet: IIS, DNS,
Opis stanowiska:
Główne obowiązki:

  • administracja i utrzymanie infrastruktury IT bazującej na rozwiązaniach i produktach Microsoft

  • administracja i utrzymanie infrastruktury IT bazującej na rozwiązaniach i produktach VMware

  • administracja i utrzymanie macierzy oraz infrastruktury fizycznej serwerowej

  • administracja i utrzymanie systemu backupu EMC Avamar

  • utrzymanie wysokiej dostępności i wydajności powierzonych systemów

  • rozwiązywanie bieżących problemów w funkcjonowaniu infrastruktury

  • dbanie o jakość danych i procesów powierzonych aplikacji i serwisów

  • tworzenie i zarządzanie dokumentacją IT

  • rozwiązywanie incydentów i problemów, rekomendowanie rozwiązań

  • wsparcie techniczne

  • wdrażanie zmian, monitorowanie wydajności działania systemów

  • testowanie nowych rozwiązań i wprowadzanie zmian do środowiska produkcyjnego

Oferujemy:
Oferujemy:

  • pracę w firmie będącej liderem w branży

  • rozwój zawodowy, udział w szkoleniach

  • stabilne zatrudnienie, na podstawie umowy o pracę

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane: informatyka)

  • doświadczenie ibardzo dobra znajomość administracji systemów Microsoft ( AD,DNS,DHCP,DFS, Terminal serwer, IIS, Exchange, OFFICE365, SCCM)

  • doświadczenie ibardzo dobra znajomość administracji systemów VMware (vSphere, Horizon)

  • dobra znajomość rozwiązań macierzowych iserwerowych

  • znajomość systemu backupu EMC Avamar

  • znajomość systemów Linux (RedHat)

  • kreatywność

  • umiejętność efektywnej pracy wstresie ipod presją czasu

  • znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:
Wieluń, łódzkie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-06 - 2018-07-06
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-php-wordpress_311438.html