nr oferty: 82302 / 2018-03-28
Praca dla informatyków
Web Developer ze znajomością Baz Danych
Umiejętności komputerowe:
Internet: HTML, JavaScript, CSS,
Opis stanowiska:

  • Tworzenie raportów i kokpitów menadżerskich z wykorzystaniem Pentaho (CDE/CDF) i technologii HTML, CSS3, Javascript

  • Zarządzanie raportami i kokpitami menadżerskimi

  • Wsparcie IT dla działań realizowanych przez jednostki biznesowe

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę w jednej z największych firm dostarczającej usługi telekomunikacyjne

  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach

  • Współpracę w oparciu o B2B z wynagrodzeniem na poziomie 9-12k + VAT

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość technologii HTML, CSS3, JavaScript z jQuery

  • Dobra znajomość JavaScript oraz frameworków

  • Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych

  • Bardzo dobra znajomość SQL

  • Dobra znajomość DOM

  • Mile widziana znajomość narzędzi Pentaho

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-03-28 - 2018-04-27
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_doradca_klienta_it_jezyk_francuski_lodzkie_20130625_102015