nr oferty: 82581 / 2018-03-30
Praca dla informatyków
Wdrożeniowiec Systemów Analitycznych
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: PHP,
Internet: JavaScript, XML,
Bazy danych: Oracle,
Opis stanowiska:

Naszym Klientem jest firma będąca renomowanym dostawcą rozwiązań informatyczno-analitycznych zzakresu między innymi marketingu, sprzedaży, zarządzania relacjami zKlientami, zarządzania ryzykiem czy przeciwdziałania nadużyciom.

Firma proponuje narzędzia służące do gromadzenia ianalizy danych, atakże data mining oraz świadczy usługi konsultingowe iszkoleniowe zzakresu wykorzystywania technik zawansowanej analizy danych wbiznesie, administracji publicznej ibadaniach naukowych. Aktualnie poszukiwane są osoby, na stanowiskoSpecjalista ds. Wdrożeń Systemów Analitycznych.

Miejsce pracy:Warszawa; praca zespołów wdrożeniowych odbywa się przede wszystkim on-site uKlientów.

Zadania na stanowisku to przede wszystkim:

  • integracja narzędzi isystemów analitycznych (także autorskich rozwiązań firmy) zsystemami bazodanowym, raportującymi ioperacyjnymi iinnymi bezpośrednio uklientów firmy;

  • tworzenie aplikacji uzupełniających do dystrybuowanych programów oraz do budowanych systemów analitycznych woparciu oodpowiednie narzędzia;

  • techniczne wsparcie klientów wzakresie użytkowania dostarczonych rozwiązań informatycznych iaplikacji;

  • wspieranie działu IT wdziałaniach wewnętrznych firmy.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • interesującą pełną wyzwań pracę i przyjazną atmosferę w zespole;

  • pełne wdrożenie w stosowane przez firmę rozwiązania (w początkowym okresie wdrożenie w Krakowie);

  • długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę;

  • pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne);

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie projektowe);

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;

  • aktywny udział w projektowaniu rozwiązań.

Wymagania:

Wymagania:

  • preferowane wyższewykształcenie informatyczne;

  • znajomość zagadnień administracyjnychsystemów Windows, Linux, Unix, (konfiguracja systemów, umiejętność skryptowania shellowego, itp.) oraz znajomość funkcjonowania aplikacji - chęć do pracy na różnych systemach, zależnie od używanego u Klienta;

  • wiedza z zakresu przynajmniej jednego serwera aplikacji(WebSphere/WebLogic/JBoss/Tomkat) oraz technologii integracyjnych (WebSevices/SOAP/REST/XML/J2EE/JMS/JSP itp.) i ich praktycznego wykorzystania do budowy i komunikacji systemów informatycznych;

  • znajomość zagadnień systemów bazodanowych(administrowanie bazami, język PL/SQL);

  • umiejętność programowania (C++/Java) i znajomość języków skryptowych (np. JavaScript/Python/PHP);

  • kreatywność i umiejętność samodzielniej organizacji pracy;

  • chęć do rozwoju w zakresie autorskich rozwiązań firmy;

  • czynna znajomość języka angielskiego;

  • gotowość do wyjazdów służbowych(okazjonalnie do głównej siedziby firmy w Krakowie, a także bezpośrednio do Klientów).

Dodatkowym atutem będą:

  • znajomość oprogramowania IBM SPSS oraz wiedza z zakresu innych narzędzi i systemów analizy danych (Statistica, SAS, R, KNIME itp.), oraz narzędziBI(IBM Cognos, Oracle BI, Power BI itp.);

  • znajomość zagadnień gromadzenia i przetwarzania danychBig Data(Hadoop, MapReduce, Spark, HDFS, Hive itp.).

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-03-30 - 2018-04-29
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_customer_data_administrator_with_finnish_or_only_english_mazowieckie_20130629_102015