nr oferty: 77345 / 2018-01-05
Praca dla informatyków
Tester oprogramowania
Umiejętności komputerowe:
Internet: HTML, CSS,
Opis stanowiska:
Wymagania:
Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum roku doświadczenia w manualnym testowaniu oprogramowania,

  • doświadczenia w tworzeniu planu testów, scenariuszy i przypadków testowych,

  • znajomości technologii internetowych (m.in. zasad działania przeglądarek internetowych, protokołów HTTP/S, SOAP, REST, oraz podstaw XHTML/CSS/JS) i/lub mobilnych,

  • umiejętności pisania dokumentów o charakterze raportów,

  • wysoko rozwiniętych zdolności analitycznego myślenia i nastawienia na szczegóły,

  • determinacji, pracowitości i systematyczności w działaniu,

  • wysokiego poziomu zdolności komunikacyjnych.

  • Dodatkowym atutem będzie certyfikat ISTQB,

  • mile widziane doświadczenie w używaniu narzędzi wspierających testy automatyczne GUI (np.: Selenium IDE, Katalon Studio).

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie testów funkcjonalnych oprogramowania przygotowywanego przez zespół programistów i ich stopniowa automatyzacja,

  • przygotowywanie planów testów, scenariuszy testowych i przypadków testowych,

  • weryfikacja i zapewnienie funkcjonalnej zgodności oprogramowania z wymaganiami biznesowymi i technicznymi,

  • tworzenie dokumentacji i raportów dotyczących prowadzonych testów,

  • wykrywanie, analiza i szczegółowe raportowanie problemów zidentyfikowanych podczas testów.

Warunki zatrudnienia:

  • pełny etat,

  • możliwość częściowej pracy zdalnej / elastyczne godziny pracy,

  • umowa o pracę.

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-05 - 2018-01-21
Link do oferty: http://www.hays.pl/szukam-pracy/JOB_1065479?jobSource=XMLFeed