nr oferty: 108107 / 2019-11-25
Praca dla informatyków
Tester
Umiejętności komputerowe:
Internet: XML,
Opis stanowiska:
Czym będziesz się zajmować:

  • wykonywaniem testów ST, SIT i UAT

  • tworzeniem scenariuszy testowych, dokumentacji testowej

  • współpracą z biurem projektów, programistami i użytkownikami

  • opiniowaniem wykonywania testów systemów informatycznych

Oferujemy:
Dodatkowe wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość baz danych

  • Certyfikat ISTQB, min. Foundation Level

  • umiejętność tworzenia specyfikacji testowej

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • wysokie zdolności komunikacyjne

  • umiejętność myślenia analitycznego i podzielność uwagi

  • znajomość zagadnień związanych z testowaniem i jakością oprogramowania

  • znajomość branży finansowej będzie dodatkowym atutem

  • znajomość podstaw testów automatycznych (Selenium) będzie dodatkowym atutem

  • mile widziana znajomość narzędzi takich jak TestLink, Redmine, Jira

Wymagania:
Wymagania:

  • SQL

  • Narzędzia typu bug tracker i Test Managemen

  • Tworzenie specyfikacji testowej

  • J. angielski

  • Sope

  • XML

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2019-11-25 - 2019-12-25
Nasz partner Praca.pl
Link do oferty: https://www.praca.pl/tester_2833034.html