nr oferty: 87391 / 2018-06-12
Praca dla informatyków
Tester aplikacji
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie:

  • wykonywanie testów aplikacji według określonych scenariuszy oraz reguł biznesowych,

  • wyszukiwanie i rejestrowanie błędów,

  • tworzenie przypadków testowych,

  • przygotowywanie raportów z postępu prac oraz z wyników testów.

Oferujemy:
Zainteresowanym współpracą oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz podniesienia kwalifikacji zawodowych,

  • możliwość pracy przy strategicznych projektach firmy,

  • współpracę w ramach umowy zlecenia,

  • szkolenia wstępne (produktowe oraz z obsługi aplikacji),

  • współpracę z ekspertami z branży ubezpieczeniowej,

  • pracę w młodym oraz rozwijającym się zespole,

  • szansę rozwoju w strukturach organizacji dla osób z najlepszymi wynikami.

Wymagania:
Nasze oczekiwania:

  • studenci lub absolwencie, preferowane kierunki studiów: informatyka, ekonomia i ubezpieczenia,

  • dyspozycyjność minimum 32h w tygodniu,

  • mile widziane doświadczenie w testowaniu aplikacji,

  • znajomość narzędzia SOAP UI, a także języka SQL będzie dodatkowym atutem,

  • spostrzegawczość i umiejętność szybkiego zauważania błędów,

  • umiejętności analitycznego myślenia,

  • odpowiedzialność oraz umiejętność pracy własnej i zdyscyplinowanie,

  • umiejętność pracy w grupie.

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-12 - 2018-06-26
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_specjalisty_ds_dtp_graphic_designer_wielkopolskie_20130124_094010