nr oferty: 83054 / 2018-04-09
Praca dla informatyków
Tester aplikacji
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: PHP,
Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • wykonywanie testów jednostkowych, weryfikacyjnych, integracyjnych, akceptacyjnych i automatycznych systemów opartych na technologiach Java/PHP/PL SQL

  • tworzenie dokumentacji testowej i użytkownika

  • opiniowanie wykonywania testów systemów informatycznych

Oferujemy:
Oferujemy:

  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i ciągłego podnoszenia kompetencji zawodowych

  • rozwój profesjonalny w międzynarodowym otoczeniu spółek z Grupy EVO

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • prywatną opiekę medyczną i pakiet świadczeń socjalnych

  • owocowe wtorki, chill roomy i dobrą kawę

Wymagania:
Wymagania:

  • znajomość metod wykonywania testów jednostkowych, weryfikacyjnych, integracyjnych, akceptacyjnych, automatycznych BAT/UAT

  • znajomość narzędzi testowania aplikacji soapUI / ReadyAPI

  • umiejętność tworzenia specyfikacji użytkownika i testowej

  • znajomość UML

  • umiejętność pisania kwerend SQL

  • znajomość podstaw programowania w językach Java/PHP

  • dobra znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-04-09 - 2018-05-09
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_frontend_developer_malopolskie_20130122_094140