nr oferty: 90068 / 2018-07-26
Praca dla informatyków
Tester Oprogramowania
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL, Oracle,
Opis stanowiska:
Pracując u nas będziesz odpowiedzialny za:

  • tworzenie przypadków i scenariuszy testowych dla aplikacji,

  • projektowanie testów na podstawie specyfikacji wymagań,

  • przeprowadzanie testów funkcjonalnych,

  • dokumentacja wykonanych testów,

  • analizowanie wykonanych testów i zgłaszanie usterek,

  • udział w testach użytkownika końcowego,

  • ścisła współpraca z analitykami biznesowymi i programistami.

Oferujemy:

Getin Noble Bank to stabilne podstawy i nieograniczone możliwości. Naszą firmę tworzy ponad 6 tysięcy pracowników €“ doświadczonych ekspertów, specjalistów rynkowych i ambitnych młodych profesjonalistów. Z usług Getin Noble Banku korzysta ponad 2,2 mln Klientów, a produkty dostępne są w ponad 550 oddziałach własnych i franczyznowych oraz w szerokiej sieci pośredników. Nasz zespół działa w ramach Sieci Sprzedaży Getin Noble Banku - Banku o ugruntowanej pozycji na rynku, ale otwartego na zmiany i innowacje. To my tworzymy jego wizerunek w oczach Klienta.

Wymagania:
Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia w przeprowadzaniu testów manualnych lub automatycznych,

  • dokładności i samodyscypliny,

  • umiejętności pracy w zespole projektowym,

  • mile widziana znajomość narzędzi RedMine, TestLink, Selenium oraz podstawowa znajomość SQL i tematyki bazodanowej (MS SQL, Oracle),

  • doświadczenie w obszarze bankowości będzie dodatkowym atutem.

Dołącz do nas, a otrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • benefity w postaci karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej oraz dostęp do różnorodnych akcji w ramach funduszu socjalnego,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w otoczeniu zaawansowanym technologicznie,

  • pracę w najbardziej innowacyjnym Banku w Polsce.

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-07-26 - 2018-08-25
Link do oferty: http://www.praca.pl/ms-sql-administrator_320501.html