nr oferty: 82758 / 2018-04-04
Praca dla informatyków
Tester Oprogramowania
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: PHP,
?rodowiska: Eclipse,
Opis stanowiska:

eFirst Group, lider rynku e-Commerce wAzji Południowo-Wschodniej, poszukuje specjalistów do pracy stacjonarnej wWarszawie.

Stanowisko:TESTER oprogramowania

Miejsce pracy: Warszawa €“ Śródmieście

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • weryfikowanie jakościoprogramowaniai wykrywanie błędów

  • bieżące śledzenie zmian

  • testowanie stron internetowych ioprogramowania

  • przeprowadzanie testówna różnych modelach telefonów

  • optymalizacja stron internetowych

  • zgłaszanie błędów ipoprawek do działu IT

  • przygotowywanie raportów zpostępu wtestach oraz zwynikówtestów

Oferujemy:

  • ekscytującą irozwijającą pracę ulidera performance marketingu na rynkach Azji Południowo-Wschodniej

  • atrakcyjne wynagrodzenie rosnące wraz zTwoimi umiejętnościami

  • dużą samodzielność izaufanie

  • realne szanse rozwoju

  • elastyczny czas pracy wkomfortowych warunkach (nowoczesne biuro przy ul. Pięknej)

  • prywatną opiekę medyczną

  • młody, profesjonalny zespół oraz partnerską atmosferę

Wymagania:

  • rzetelność idokładność

  • podstawowa znajomość html / css / js

  • podstawowa znajomość narzędzi do komunikacji iraportowania: excel, powerpoint, trello, jira, asana

  • dobra organizacja czasu pracy

  • komunikatywność, dokładność, spostrzegawczość

MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ:

  • metod pracy nad rozwojemoprogramowania

  • zagadnień związanych zautomatyzacjątestów

  • php, sql, GIT/BITBUCKET

  • dowolnego IDE (PHP Storm, Adobe Dreamweaver, Eclipse)

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-04-04 - 2018-05-04
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_content_reviewer_with_dutch_mazowieckie_20130122_094200