nr oferty: 73219 / 2017-10-24
Praca dla informatyków
Tester Automatyczny (Java, Selenium)
Umiejętności komputerowe:
Internet: HTML,
Opis stanowiska:

Dołącz do dynamicznie rozwijającego się zespołu i bądź częścią specjalistów pracujących nad nowoczesnymi aplikacjami. Jako Tester będziesz odpowiedzialny za jakość aplikacji do sprzedaży i obsługi polis ubezpieczeniowych, oferowanych przez firmę będącą liderem w swojej branży oraz laureatem nagród Najlepszego Pracodawcy.

Twoje obowiązki:

  • Wykonywanie i automatyzacja scenariuszy testowych (Java, Selenium)

  • Estymacja automatyzacji testów, budowa harmonogramu

  • Projektowanie, wykonywanie i utrzymanie skryptów testów automatycznych

  • Budowa, rozwój i utrzymanie środowiska do automatyzacji testów

  • Zarządzanie zestawem automatycznych testów

  • Analiza wyników i raportowanie prac

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Benefity: kartę Multisport, opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Wsparcie przy wdrożeniu, szereg szkoleń wewnętrznych, możliwość uczestniczenia w szkoleniach zewnętrznych

  • Dodatkowe programy motywacyjne oraz działania prozdrowotne i prorodzinne

  • Możliwość skorzystania z bezpłatnego kursu języka angielskiego

  • Partnerska, przyjazna atmosfera, imprezy firmowe, pikniki rodzinne

  • Atrakcyjne biuro z miejscem do wypoczynku

  • Poszerzanie wiedzy, rozwój

Wymagania:

Wymagania i umiejętności:

  • Dobra znajomość narzędzi do automatyzacji (Selenium)

  • Minimum roczne doświadczenie w automatyzacji testów

  • Praktyczna znajomość Java SE, HTML, Java Script

  • Umiejętność pisania zapytań SQL

  • Komunikatywność, pomysłowość i konsekwencja w dążeniu do celu

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2017-10-24 - 2017-11-23
Link do oferty: http://www.praca.pl/mobile-devices-software-engineer_256222.html