nr oferty: 93754 / 2018-10-04
Praca dla informatyków
Tester Aplikacji Webowych
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Będziesz m.in:

  • manualne testować aplikacje webowe

  • integrować aplikacje z zewnętrznymi systemami

  • analizować przypadki testowe (ocena i weryfikacja wymagań)

Oferujemy:

Oferujemy:

  • stabilną pracę w nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość realizacji własnych pomysłóww doświadczonym zespole QA

  • pełny etat

Wymagania:

Czego oczekujemy:

  • 2 (+) lat doświadczenia w testowaniu aplikacji webowych i mobilnych

  • zdolności tworzenia manualnych przypadków testowych, scenariuszy oraz przygotowywania danych testowych

  • umiejętność realizowania manualnych scenariuszy testowych

  • zdolności tworzenia raportów orazanalizy dokumentacji technicznej (takze w języku angielskim)

  • mile widziana znajomość JIRA i baz danych SQL

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-04 - 2018-11-03
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_senior_test_engineer_team_lead_pomorskie_20131226_104053