nr oferty: 73785 / 2017-11-17
Praca dla informatyków
Tester -z językiem niemieckim
Umiejętności komputerowe:
Internet: HTML, JavaScript,
Opis stanowiska:
  • Analiza zgłoszeń, odtwarzanie problemów i ocena zasadności błędów
  • Zapewnienie komunikacji pomiędzy Klientem i zespołem deweloperskim
  • Współpraca z II i III linią wsparcia
  • Koordynacja realizacji i weryfikacja poprawek
  • Przygotowywanie i utrzymywanie scenariuszy testowych
  • Planowanie harmonogramów dostaw oprogramowania
  • Zarządzanie dokumentacją
  • Tworzenie testów automatycznych

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość uczestnictwa w zagranicznych projektach
Wymagania:
  • min 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji testów (Selenium)
  • Znajomomość HTML, JavaScript
  • Umiejętność planowania pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Angular JS
  • Znajomość Gulp
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-17 - 2017-12-16
Link do oferty: http://www.praca.pl/administrator-baz-danych-oracle_256694.html