nr oferty: 84790 / 2018-05-07
Praca dla informatyków
Test automation engineer
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Jakie będą Twoje wyzwania:

  • współtworzenie strategii testów automatycznych

  • projektowanie, tworzenie oraz uruchamianie testów automatycznych

  • monitorowanie wykonywanych testów automatycznych, analiza i raportowanie wyników testów oraz raportowanie wyników testów

  • rozwijanie środowiska testów automatycznych oraz współtworzenie środowiska CI (Continuous Integration)

  • tworzenie przypadków i scenariuszy testowych w oparciu o wymagania oraz dokumentację projektową

Ta oferta jest dla Ciebie, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (ewentualnie ostatnie lata studiów)

  • posiadasz podstawy w programowania obiektowego

  • posiadasz min 1 rok doświadczenia w rozwijaniu testów automatycznych w jednym z języków: Java, Ruby, Python, C#

  • posiadasz doświadczenie w pracy z narzędziami do automatyzacji testów na bazie Selenium WebDriver

  • posiadasz zdolności analityczne, kreatywne podejście do rozwiązywania problemów wynikających z testowania oprogramowania

  • posiadasz doświadczenie w pracy z środowiskiem do zarządzania wersją oprogramowania (np. GIT, SVN, TFS)

  • jesteś komunikatywny i lubisz pracować w grupie

Co od nas otrzymasz:

  • możliwość pracy w bankowych projektach w ramach małych zespołów scrum€™owych

  • realny wpływ na wdrożenie Agile w największym polskim Banku

  • elastyczny pakiet benefitów: od kultury, sportu i wypoczynku po fundusz emerytalny

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • profesjonalny systemem szkoleń, bo zależy nam na Twoim rozwoju

  • możliwość współtworzenia rozwiązań technologicznych w branży finansowej

Oferujemy:

pko, bank, bp

Wymagania:
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-05-07 - 2018-06-06
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_ms_sql_specialist_dolnoslaskie_20130122_094151