nr oferty: 78626 / 2018-01-26
Praca dla informatyków
Technical Consultant - itnernational ERP projects
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: .NET,
Bazy danych: MS SQL,
Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonych programistów z obszarów ERP. Wraz z moim klientem który świadczy usługi konsultingowe dla największych klientów w północnej i zachodniej Europie. Firma w tej chwili prowadzi ok.200 projektów jednocześnie. Do działu developmentu poszukujemy specjalistów którzy wspomogą firmę w projektowaniu nowych rozwiązań na zlecenie klientów zewnętrznych, zajmą się projektami związanymi z aktualizacją systemu do najnowszysch wersji, wspomogą specjalistó od integracji, stworzą aplikacje działające w systemach Dynamics.
Praca w zespołach międzynarodowych, projekty prowadzone metodologią SCRUM, płaska struktura i bardzo duzy nacisk na Work-Life balance. Jeśli interesuje Cię powyzsze a oprócz tego mozliwość rozwoju w róznych kierunkach otrzymania certyfikatów, nauki języków a co najwazniejsze poznania bardzo ciekawych ludzi, to ta oferta jest dla Ciebie!

Oferujemy:

Co możemy zaoferować?

  • Umowę o pracę (B2B nie wchodzi w grę)

  • Mentora, pomaga aby wszystko szło w jak najlepszym kierunku

  • Opiekę medyczną

  • Dodatki w postaci:darmowych lunchy, nowoczesnego sprzętu do pracy, kursów językowych (angielski/duński)

Wymagania:

Wymagania:

  • wykształcenie wyzsze, preferowane kierunkowe IT

  • znajomość systemów Dynamics (preferowany Dynamics NAV)

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne uzywanie go na codzień w pracy

  • oprócz Dynamics NAV dobrze jakbyś znał(a) .NET 4.6, C#, MVC

  • największym plusem będzie jeśli oprócz powyzszych, będziesz mógł/mogła pochwalić się doświadczeniem w administracji MS SQL Server.

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-26 - 2018-02-25
Link do oferty: http://www.praca.pl/data-management-coordinator_286596.html