nr oferty: 75917 / 2017-12-19
Praca dla informatyków
Stażysta/ka w obszarze IT/nowych technologii
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: .NET,
Internet: HTML, JavaScript,
Opis stanowiska:

Do Twoich zadań będzie należeć między innymi:

  • implementacja formatek wniosków systemu workflow do nowej architektury aplikacji

  • prace w zakresie prostej analizy

  • udział w testach oraz tworzeniu dokumentacji

  • drobne zadania programistyczne (C#, SQL)

  • zadania związane z przygotowaniem narzędzi wspierających proces planowania portfolio projektów informatycznych

  • splunk

  • analiza wymagań biznesowych

  • implementacja zebranych wymagań w obecnych lub nowych systemach

  • implementacja testów automatycznych (jednostkowych oraz integracyjnych)

  • automatyzacja deploymenty zrealizowanych projektów na produkcję

  • wsparcie produkcyjne wdrożonych systemów

  • zaangażowanie w prace nad projektami realizowanymi w okresie stażu

Oferujemy:

W ramach stażu oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu oumowę pracę na czas określonyw wymiarze 40 godzin w tygodniu w obszarze rozwoju i utrzymania portfela aplikacji

  • poznanie trzech obszarów, w ramach rotacji pomiędzy jednostkami co 3 miesiące

  • pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta multisport, kluby mBanku, oferta specjalna na nasze produkty bankowe)

  • dostęp do wewnętrznego rynku pracy

Wymagania:

Oczekujemy:

  • statusu studenta, bądź absolwenta do 2 lat po zakończeniu studiów

  • znajomości języka angielskiego na poziomie umiejętności czytania dokumentacji technicznej

  • znajomości: Visual Studio, GIT

  • znajomości języków programowania: C# i/lub HTML, JavaScript, TypeScript

  • warsztatu developerskiego: .NET, .NET 4.x, .NET.CORE, C# , SQL, cpp, javascript, angular,NPM

  • znajomości: Jira, Git, VS, VS Code

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2017-12-19 - 2018-01-18
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_starszy_programista_analityk_java_malopolskie_20130325_135230