nr oferty: 72142 / 2017-11-05
Praca dla informatyków
Stażysta do zespołu IT Helpdesk
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie użytkowników z wykorzystaniem dostępnych narzędzi informatycznych

  • Opieka nad urządzeniami klasy PC / PDA oraz urządzeniami peryferyjnymi

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych ze sprzętem lub oprogramowaniem

  • Instalacja oprogramowania na komputerach klienckich

  • Obsługa zgłoszeń w systemie HelpDesk

  • Tworzenie zgłoszeń do II linii wsparcia

  • Obsługa systemów wideokonferencji

  • Inwentaryzacja sprzętu komputerowego

  • Wsparcie pracowników działu IT w bieżących zadaniach

Oferujemy:

Oferujemy:

  • 6 miesięczny staż w dziale IT

  • Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość zdobycia wiedzy oraz umiejętności praktycznych w pracy

  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów (Multisport, ubezpieczenie, pakiet Medicover)

  • Pracę dla znanej międzynarodowej marki

Wymagania:

Idealny kandydat:

  • Posiada analityczne podejście i umiejętności rozwiązywania problemów informatycznych

  • Jest zainteresowany pracą w międzynarodowym środowisku

  • Płynnie komunikują się w języku angielskim

  • Jest proaktywny i zaangażowany w pracę

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-05 - 2017-12-04
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-php_252221.html