nr oferty: 75244 / 2017-12-01
Praca dla informatyków
Staż w departamencie walidacji modeli
Umiejętno¶ci komputerowe:
Opis stanowiska:

Twój wkład:

€˘jeste¶ studentem IV-V roku studiów o kierunku: matematyka, ekonometria lub statystyka
€˘interesujesz się przetwarzaniem danych i analiz± statystyczn±
€˘dobrze znasz przynajmniej jeden z języków: SQL, SAS 4GL, VBA
€˘sprawnie posługujesz się pakietem MS Office (Word, Excel, Power Point)
€˘posiadasz umiejętno¶ci analityczne, cenisz otwarto¶ć i dokładno¶ć

Twój dzień w PKO Banku Polskim będzie polegał na:

€˘przeprowadzaniu analiz danych
€˘ocenie spełnienia założeń modeli stosowanych do pomiaru ryzyka oraz dokumentowaniu wyników przeprowadzonych prac
€˘uczestnictwie w pracach rozwojowych narzędzia informatycznego umożliwiaj±cego przetwarzanie danych o modelach oraz usprawnianiu arkuszy do oceny ryzyka modeli z wykorzystaniem XLS, VBA, SQL
€˘wsparciu w rozwoju metod zarz±dzania ryzykiem modeli w Grupie Kapitałowej PKO Banku Polskiego i współpracy z innymi jednostkami w tym zakresie

Twój zysk:

€˘atrakcyjne wynagrodzenie
€˘elastyczne godziny praktyki
€˘udział w interesuj±cych i ambitnych projektach realizowanych we współpracy z ekspertami
€˘zdobycie praktycznej wiedzy z zakresu bankowo¶ci i finansów w największym banku w Polsce €“ Spółce Skarbu Państwa notowanej na GPW
€˘merytoryczne wsparcie indywidualnego opiekuna
€˘za¶wiadczenie po zakończeniu praktyki
€˘dla najlepszych €“ możliwo¶ć kontynuacji współpracy

Od lat jeste¶my w czołówce najbardziej poż±danych pracodawców wg rankingów:

€˘UNIVERSUM
€˘AIESEC
€˘Antal International
€˘Solidny Pracodawca

SprawdĽ się i rozwijaj swoj± karierę pod okiem profesjonalistów.

Oferujemy:
pko, bank, bp
Wymagania:
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2017-12-01 - 2017-12-30
¬ródło: praca.pl
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_junior_it_specialist_dolnoslaskie_20130326_155221