nr oferty: 84996 / 2018-05-10
Praca dla informatyków
Starszy analityk ds. it w obszarze aplikacji płatniczych
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Twój dzień w PKO Banku Polskim będzie polegał na:
€˘zbieraniu i analizie wymagań technicznych oraz biznesowych
€˘tworzeniu materiałów projektowych: specyfikacji wymagań i dokumentacji
€˘tworzeniu architektury rozwiązań systemów informatycznych
€˘wsparciu dla użytkowników końcowych systemu
€˘wsparciu dla utrzymania spójności dokumentacji projektowej
€˘wsparciu analitycznym kierownika projektu
€˘udziale w testach wewnętrznych tworzonych rozwiązań oraz odbiorczych użytkownika (testy UAT)

Oczekujemy od Ciebie:
€˘min. 2 letniego doświadczenia w projektach związanych z rozwojem systemów IT (mile widziane doświadczenie w sektorze finansowym €“ bankowym)
€˘dużym atutem będzie znajomość zagadnień związanych z bankowością elektroniczną, systemami płatniczymi, płatnościami mobilnymi, produktami kartowymi EMV (preferowane aplikacje bankowe)
€˘umiejętności tworzenia i czytania modeli UML, BPMN
€˘znajomości podstawowych założeń architektury SOA i ESB oraz koncepcji z zakresu integracji systemów
€˘umiejętności programowania obiektowego i znajomości technologii aplikacji mobilnych
€˘znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
€˘mile widziana znajomość:
- testowych narzędzi collis (firmy UL s Transaction Security Services)
- profili EMV
- płatności mobilnych w technologii HCE
- Android Debug Bridge

Dołączając do nas zyskujesz:
€˘stabilność zatrudnienia - umowa o pracę
€˘możliwość zdobywania doświadczenia, poznania różnorodnej technologii, w największej instytucji finansowej w kraju
€˘profesjonalny system szkoleń
€˘konkurencyjne wynagrodzenie
€˘atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny System Kafeteryjny My Benefit, Leasing Samochodów

Oferujemy:
pko, bank, bp
Wymagania:
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-05-10 - 2018-06-09
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_project_manager_mazowieckie_20130112_094020