nr oferty: 79397 / 2018-02-11
Praca dla informatyków
Starszy administrator
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Twój dzień w PKO Banku Polskim będzie polegał na:
€˘informatycznym wsparciu dla procesów realizowanych z zakresu obsługi transakcji bankowych, a w tym szczególnie systemu płatności mobilnych
€˘monitorowaniu, analizowaniu i nadzór nad dostępnością, pojemnością i wydajnością eksploatowanych aplikacji
€˘realizowaniu usług informatycznych dla jednostek biznesowych banku w zakresie eksploatowanych aplikacji, obsługa interfejsów
€˘rozwiązywaniu problemów/incydentów zgłaszanych przez jednostki banku z zakresu działania administrowanych aplikacji
€˘prowadzeniu dokumentacji oraz współpraca z dostawcami oprogramowania w zakresie obsługi błędów i problemów eksploatacyjnych
€˘udziale w pracach zespołów projektowych wdrażających usługi IT
€˘współpracy z administratorami zasobów informatycznych w zakresie eksploatowanych aplikacji
€˘współpracy z jednostkami biznesowymi w zakresie eksploatowanych aplikacji
€˘udziale w testowaniu poprawek serwisowych i nowych wersji aplikacji

Oczekujemy od Ciebie:
€˘wykształcenia wyższego o profilu informatycznym
€˘doświadczenia w zakresie zadań wsparcia informatycznego realizowanych na potrzeby obsługi produktów bankowych
€˘znajomości relacyjnych baz danych (Oracle, MS SQL)
€˘umiejętności pisania skryptów (bash, awk)
€˘wiedzy w zakresie systemów operacyjnych Linux/Unix (RHEL) i Microsoft
€˘doświadczenia pracy w systemach wieloużytkownikowych
€˘znajomości serwerów aplikacyjnych JBoss, Apache Tomcat
€˘znajomości TCP/IP, XML, XML Schema, Jenkins, Java EE
€˘znajomości platform integracyjnych, Android, iOS
€˘umiejętności analitycznych w zakresie rozwiązywania problemów aplikacji
€˘umiejętności pracy w zespole, kreatywności, samodzielności
€˘dyspozycyjności €“ praca na 2 zmiany, gotowość do pełnienia dyżurów

Dołączając do nas zyskujesz:
€˘stabilność zatrudnienia - umowa o pracę
€˘możliwość zdobywania doświadczenia, poznania różnorodnej technologii, w największej instytucji finansowej w kraju
€˘profesjonalny system szkoleń
€˘konkurencyjne wynagrodzenie
€˘atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny System Kafeteryjny My Benefit, Leasing Samochodów

Oferujemy:
pko, bank, bp
Wymagania:
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-02-11 - 2018-03-11
Link do oferty: http://www.praca.pl/telecom-software-tester_289833.html