nr oferty: 77351 / 2018-01-09
Praca dla informatyków
Starszy Tester
Umiejętności komputerowe:
Internet: JavaScript, XML,
Opis stanowiska:

Aktualnie realizujemy portfel projektów na rzecz jednego zministerstw. Projekty dotycząbudowy iwdrożenia oprogramowania, których celem jest usprawnienie działania administracji publicznej. Planowany czas realizacji itrwania projektów przewidziany jest na 3 lata

Co oferujemy:

  • BEZPIECZEŃSTWO: dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatną opiekę medyczną, ponad 10 letnie doświadczenie

  • BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura icentra kompetencyjne, wyposażoną kuchnię, całkiem niezłą kawę:), codzienne dostawy owoców do naszych biur, wnajwiększych oddziałach chillout room-y, i przede wszystkim świetną atmosferę pracy! (docenianą przez pracowników wbadaniach satysfakcji)

  • AKTYWNOŚĆ: kartę Multisport, grupy sportowe, karnety na basen. Britenet obejmuje patronatem naszych maratończyków ireprezentację piłkarską.

  • ELASTYCZNOŚĆ, m.in. zmienne godziny pracy

  • ROZRYWKA: wyjazdy integracyjne, regularne odwiedziny pubów, coroczne przyjęcia wigilijne; imprezy dla naszych dzieciaków

  • ROZWÓJ: finansowanie certyfikatów, szkoleń inauki j. angielskiego, ścieżka kariery

Oferujemy:
Kluczowe zadania:

  • Przeprowadzanie testów manualnych

  • Przygotowywanie środowisk i narzędzi testowych

  • Opracowywanie skryptów do automatyzacji testów

  • Opracowywanie dokumentacji testowej: scenariuszy testowych, przypadków testowych, raportów

  • Udział we wdrażaniu oprogramowania

  • Zapewnianie jakości wytwarzanych produktów

  • Współpraca z zespołem wytwarzania oprogramowania

  • Współpraca z testerami biznesowymi klienta

  • Zarządzanie małymi zespołami testerów (do 5 osób)

Wymagania:
Nasze oczekiwania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w testowaniu oprogramowania: testy funkcjonalne, integracyjne, akceptacyjne, automatyczne, wydajnościowe

  • Minimum 2-letnie doświadczenia w pracy z narzędziami wspomagającymi testy: SoapUI, JMeter

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w automatyzacji testów w narzędziu Selenium, WebDriver, lub pokrewne

  • Tytuł inżyniera lub magistra (preferowane kierunki informatyka, matematyka lub pokrewne)

  • Certyfikat ISTQB / ISEB lub równoważny

  • Praktyczna znajomość języka SQL / PLSQL

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania testami oraz raportowania błędów np.: JIRA, Zephyr

  • Doświadczenie w koordynowaniu prac zespołu testerskiego, jak i prac zespołu testerów biznesowych

  • Praktyczne doświadczenie w planowaniu prac zespołu testerskiego w procesie wytwarzania i utrzymania oprogramowania

  • Praktyczna wiedza w zakresie Java / JavaScript / XML / WebServices

  • Umiejętność analitycznego myślenia, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Umiejętność pracy zespołowej zorientowanej na zadania

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-09 - 2018-02-08
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_software_engineer_for_carrier_cloud_project_za_granica_20130526_135227