nr oferty: 90064 / 2018-07-26
Praca dla informatyków
Starszy Specjalista ds. Raportowania
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL, Oracle,
Opis stanowiska:

  • Analizę, projektowanie i implementację systemów raportujących

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania wdrożonych aplikacji raportujących

  • Opracowywanie niezbędnej dokumentacji projektowej

  • Szkolenie użytkowników w zakresie wykorzystania aplikacji raportujących

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego informatycznego

  • Umiejętności tworzenia raportów z wykorzystanie SSRS, popartej minimum dwuletnim doświadczeniem

  • Doświadczenia w przygotowywaniu raportów w PowerBI

  • Znajomości systemów baz danych (MS SQL lub Oracle)

  • Bardzo dobrej znajomości SSAS, SSIS

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

  • Nastawienia na klienta wewnętrznego

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-07-26 - 2018-08-25
Link do oferty: http://www.praca.pl/it-helpdesk-consultant-with-german-or-french_320026.html