nr oferty: 86223 / 2018-05-29
Praca dla informatyków
Starszy Specjalista Rozwoju Sieci i Usług
Umiejętności komputerowe:
Telekomunikacja: VoIP,
Opis stanowiska:

  • projektowanie i wdrażanie usług w oparciu o architekturę IMS

  • kreowanie pomysłów i opracowywanie prototypów nowych usług oraz rozwiązań technicznych (np. BigData dla IMS, automatyzacja testów, wykorzystanie rozwiązań open-source)

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej dostarczanych rozwiązań (Analiza Wykonalności/HLD/LLD)

  • współpraca z dostawcami oraz innymi obszarami firmy podczas tworzenia koncepcji techniczno-biznesowych nowych usług Orange

  • realizowanie projektów z zapewnieniem terminowego i zgodnego z planowanym budżetem zakresem wdrożenia

Oferujemy:

  • możliwości aktywnego udziału w projektach

  • współpracy w gronie profesjonalistów

  • działania dla znanej na rynku marki, dysponującej rozpoznawalnymi produktami i usługami

Wymagania:

  • znajomość technologii VoIP/IMS i protokołów związanych: SIP, Diameter, H.248

  • znajomość architektury IMS i usług VoIP, Bussines Trunking, UCaaS, VoLTE, VoWiFi, RCS i ViLTE

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • umiejętność współpracy w zespole

  • skuteczność w realizacji celów

  • dążenie do własnego rozwoju zawodowego

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-05-29 - 2018-06-28
Link do oferty: http://www.praca.pl/embedded-software-developer-c-linux-from-scratch_310007.html