nr oferty: 96293 / 2018-11-07
Starszy Konsultant / Architekt systemowy w zespole Management Consulting
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Czym zajmuje się zespół?

Dział Management Consulting zajmuje się doradztwem strategiczno-operacyjnym w obszarze rozwoju strategii biznesowej, budową nowych modeli biznesowych, strategią pozyskiwania i obsługą klientów, transformacją cyfrową przedsiębiorstw. Konsultanci działu zajmują się również projektowaniem oraz wdrażaniem programów poprawy efektywności procesów biznesowych, redukcją kosztów przedsiębiorstw oraz wsparciem wdrożeń systemów IT.

W KPMG możesz pracować w:

  • audyt
    ogólny

  • audyt
    instytucji
    finansowych

  • doradztwo
    podatkowe

  • usługi
    doradcze

  • kancelaria
    prawnicza
    D. Dobkowski

  • usługi
    księgowe

Oferujemy:
Dlaczego warto
pracować w KPMG?

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • prestiż

  • stała możliwość nauki i rozwoju

  • stabilne zatrudnienie

  • dobra
    atmosfera

  • szacunek do indywidualności

  • zbalansowany czas pracy

  • jasna ścieżka kariery

  • międzynarodowe środowisko pracy

  • ciekawe i innowacyjne projekty

€˘ wolontariat pracowniczy €˘ program Corporate Wellness Care&Stay €˘ nowoczesna przestrzeń biurowa €˘ masaże w biurze €˘ 15 dofinansowanych sekcji sportowych €˘ imprezy integracyjne €˘ świeże owoce €˘ ubezpieczenie na życie €˘ bilety do kina i teatru €˘ karta multisport €˘ prywatna opieka zdrowotna €˘ przyjazne wprowadzenie do firmy €˘ wsparcie kolegów i przełożonych

Wymagania:
Zakres
obowiązków

  • zbieranie, analiza oraz przygotowywanie specyfikacji wymagań architektury systemów w projektach związanych z infrastrukturą IT lub rozwiązań w chmurze obliczeniowej,

  • definiowanie architektury korporacyjnej w obszarze architektury technicznej, standardów technologicznych,

  • definiowanie architektury systemów IT zapewniającej wymagania biznesowe (HA, DR),

  • przygotowanie architektury systemów RPA (Robotic Process Automation),

  • tworzenie dokumentacji projektowej i powykonawczej,

  • wsparcie technologiczne przy wyborze systemów klasy ERP,

  • ścisła współpraca z właścicielem biznesowym, kierownikiem projektu, ekspertami obszarów biznesowych w celu zapewnienia efektywnego dostarczania zmian oraz nowych funkcjonalności

Od kandydatów
oczekujemy

  • znajomości architektury korporacyjnej (np. TOGAF),

  • min. 5 lat doświadczenia jako architekt systemowy w projektach wdrożeń lub integracji systemów informatycznych,

  • doświadczenia w projektowaniu i implementacji rozwiązań klasy Enterprise, zapewniających wysoką dostępność systemów biznesowych i ich ciągłość działania,

  • znajomości systemów Windows, Linux lub UNIX,

  • znajomości systemów wirtualizacji (np. VMware, Hyper-V),

  • znajomości systemów pamięci masowych i sieci SAN,

  • podstawowej znajomości zagadnień sieciowych (LAN, WAN, VPN),

  • znajomości usług Cloud Computing (np. AWS, GCP, Azure, IBM Cloud),

  • znajomości rynku Centrów Danych i usług hostingowych,

  • umiejętności analitycznych w zakresie analizowania potrzeb i wymagań biznesowych klientów oraz zajomości zasad analizy biznesowej, funkcjonalnej i systemowej,

  • doświadczenia we współpracy z klientem w zakresie zbierania wymagań systemowych,

  • podstawowej wiedzy z zakresu metodyk projektowych (Agile, SCRUM),

  • podstawowej wiedzy w zakresie języków programowania oraz SQL-a,

  • studia wyższe €“ preferowane: informatyka stosowana, kierunki biznesowe,

  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,

  • łatwości pracy w grupie oraz porozumiewania się z innymi w skuteczny i przyjazny sposób,

  • dyspozycyjności w zakresie dojazdów do klientów na terenie Polski.

Dodatkowe
atuty kandydatów:

  • znajomość projektowania systemów RPA

  • znajomość metodyk PRINCE2, RUP (lub analogicznej)

  • posiadanie certyfikatu TOGAF 9.1

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-11-07 - 2018-12-07
Link do oferty: http://www.praca.pl/ogolnopolski-program-praktyk-studenckich_455441.html