nr oferty: 93751 / 2018-10-04
Praca dla informatyków
Starszy Analityk Biznesowy
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Zadania:

  • Analiza danych w zakresie optymalizacji aktualnych działań oraz szukania nowych możliwości komunikacji z klientem,

  • Analizy segmentacyjne bazy klienckiej, wskazywanie grup docelowych do działań oraz analiza efektywności komunikacji,

  • Wsparcie analityczne biznesu w zakresie przekrojowej wiedzy o bazie klienckiej,

  • Przygotowanie analiz i raportów zarządczych (ad hoc, cyklicznych) dotyczących klientów, kanałów sprzedaży, poszczególnych usług i promocji.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Udział w ciekawych projektach,

  • Dużą samodzielność w wykonywanej pracy,

  • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Pakiety: Luxmed, Multisport, ubezpieczenie grupowe.

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: matematyka, statystyka, ekonometria, informatyka lub inne nauki ścisłe,

  • Umiejętności analityczne, rozumienie relacji między danymi, wyciąganie wniosków i ich komunikacja do biznesu,

  • Doświadczenie w pracy z danymi, ich pozyskaniu, eksploracji, modelowaniu,

  • Znajomość SQL,

  • Umiejętności wykorzystania Python lub R w analizie danych,

  • Samodzielność, elastyczność w rozwiązywaniu problemów i entuzjazm.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z technologiami Hive/Hadoop,

  • Mile widziana znajomość narzędzi do wizualizacji danych np. Tableau / Power BI.

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-04 - 2018-11-03
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_ux_usability_designer_pomorskie_20131226_104055