nr oferty: 96324 / 2018-11-07
Praca dla informatyków
Specjalisty ds. weryfikacji danych z językiem niemieckim
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie i weryfikacja danych pod kątem ich poprawności

  • administracja dokumentacją sporządzoną w języku niemieckim

  • przygotowywanie raportów i zestawień

  • kontakt z klientami niemieckojęzycznymi (telefoniczny i e-mailowy)

Oferujemy:
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (pełen etat)

  • wynagrodzenie 5000-6000 PLN brutto

  • elastyczne godziny pracy

  • pakiet szkoleń

  • jasną ścieżkę kariery

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku

  • codzienny kontakt z językiem niemieckim

  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta multisport, prywatna opieka zdrowotna, szkolenia językowe i inne).

Wymagania:
Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)

  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • gotowość do podjęcia pracy w pełnym wymiarze

  • dokładność oraz zdolność analitycznego myślenia

  • doświadczenie nie jest wymagane

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-11-07 - 2018-12-07
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-php_454498.html