nr oferty: 73340 / 2017-11-19
Praca dla informatyków
Specjalista od integracji ze znajomością języka Perl
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: Perl,
Opis stanowiska:
  • Realizacja projektów integracji systemów informatycznych
  • Kreowanie i tworzenie map translacyjnych dokumentów EDI
  • Pisanie dokumentacji technicznej oraz odpowiedzialność za testowanie procesu wymiany danych

Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawa + premie),
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji globalnego lidera
  • Wszelkie niezbędna narzędzia pracy (telefon, laptop),
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Pakiet zajęć sportowo-rekreacyjnych (Multisport),
  • Realne możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Samodzielność w wykonywanych obowiązkach.
Wymagania:
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (minimum B2)
  • Doświadczenie w zakresie efektywnego wdrażaniu rozwiązań IT
  • Prowadzenie współpracy z zespołem analizy biznesowej i systemowej
  • Dobra znajomość języka skryptowego Perl
  • Umiejętność identyfikowania obecnych i przyszłych potrzeb klienta
  • Zdolność do budowania dobrych i trwałych relacji z klientami
  • Praktyczna znajomość systemów Linux/UNIX
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-19 - 2017-12-18
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-php_257493.html