nr oferty: 79399 / 2018-02-11
Praca dla informatyków
Specjalista ds. testów automatycznych it
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Dołącz do nas i:
€˘obsługuj narzędzia służące do automatyzacji testowanych rozwiązań, w tym wytwarzania, utrzymywania i przeprowadzania testów funkcjonalnych z użyciem narzędzia HP UFT lub Selenium, a także parametryzuj i konfiguruj narzędzia
€˘projektuj warunki i scenariusze testów funkcjonalnych
€˘planuj, dokumentuj testy automatyczne oraz wytwarzaj inne wymagane dokumentacje testowe
€˘analizuj wyniki testów pod kątem wyznaczonych standardów i potrzeb
€˘zgłaszaj i monitoruj wykryte podczas testów nieprawidłowości
€˘współpracuj z innymi komórkami Banku w zakresie niezbędnym do wytwarzania, utrzymywania i przeprowadzania automatycznych testów funkcjonalnych
€˘kreuj, kształtuj oraz dokumentuj metodyki testowania w zakresie testów automatycznych

Od Ciebie oczekujemy:
€˘minimum rocznego doświadczenia w obszarze automatyzacji testów w narzędziu HP UFT lub Selenium
€˘dobrej znajomości zagadnień dotyczących automatycznych testów funkcjonalnych
€˘znajomości składni języka programowania C++, Java lub Visual Basic na poziomie średnio zaawansowanym
€˘wykształcenia wyższego (może być w trakcie studiów magisterskich), preferowane kierunki: informatyczny, techniczny lub finanse i bankowość
€˘bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności: Excel)
€˘rozwiniętych umiejętności analitycznych
€˘umiejętności szybkiego pozyskiwania i przyswajania wiedzy
€˘bardzo dobrej organizacji czasu pracy, samodzielności a także umiejętności pracy zespołowej, komunikatywności, otwartości
€˘umiejętności pracy pod presją czasu
€˘znajomości języka angielskiego na poziomie rozumienia dokumentacji technicznej

Dodatkowym atutem będzie:
€˘doświadczenie w obszarze automatyzacji testów wydajnościowych w narzędziu JMeter

Praca z nami to:
€˘umowa o pracę w największym Banku w Polsce, bo wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo zatrudnienia
€˘elastyczny pakiet benefitów: od kultury, sportu i wypoczynku po fundusz emerytalny, bo lubisz mieć wybór
€˘prywatna, ogólnopolska opieka zdrowotna, bo zdrowie jest najważniejsze
€˘profesjonalny system szkoleń, bo zależy nam na Twoim rozwoju

Oferujemy:
pko, bank, bp
Wymagania:
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-02-11 - 2018-03-11
Link do oferty: http://www.praca.pl/telecom-software-tester_289835.html