nr oferty: 96336 / 2018-11-07
Praca dla informatyków
Specjalista ds. rozwoju i eksploatacji aplikacji
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, bankowość, informatyka

  • masz co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znasz schematy baz danych

  • potrafisz tworzyć założenia do systemów informatycznych i masz doświadczenie w testowaniu rozwiązań w systemie informatycznym

  • swobodnie pracujesz w programach z pakietu MS Office (w szczególności Excel, Access), MS SQL, SAS, MS Project

Czekamy właśnie na Ciebie!

Jako Specjalista ds. rozwoju i eksploatacji aplikacji będziesz odpowiedzialny za:

  • nadzorowanie aplikacji biznesowej dotyczącej sygnałów wczesnego ostrzegania SWO w tym zgłaszanie zmian, testowanie, wdrożenie oraz wsparcie użytkowników

  • opiniowanie przepisów dotyczących sygnałów wczesnego ostrzegania - SWO

  • testowanie systemu K+ w tym zgłaszanie poprawek, wsparcie użytkowników (odpowiedzi na pytania, pomoc przy obsłudze aplikacji)

  • przygotowanie podręczników użytkowników dla użytkowników systemu K+ i sygnałów wczesnego ostrzegania - SWO

  • przygotowywanie ekstraktów z baz danych oraz raportowanie dla ww. aplikacji

Dołączając do nas zyskujesz:

  • umowę o pracę

  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • profesjonalny system szkoleń

Oferujemy:

pko, bank, bp

Wymagania:
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-11-07 - 2018-12-07
Link do oferty: http://www.praca.pl/konsultant-miedzynarodowego-helpdesk_455336.html