nr oferty: 77357 / 2018-01-09
Praca dla informatyków
Specjalista ds. kontroli ryzyka kontrahenta
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: Visual Basic,
Opis stanowiska:

Zakres odpowiedzialnościSpecjalisty to:

  • administrowanie systemem limitowym

  • dzienna kontrola ryzyka kontrahenta

  • projektowanie i wdrażanie narzędzi kontrolnych w obszarze ryzyka kontrahenta

  • zarządzanie procesem collateral management

  • rozwój procesów kontrolnych w obszarze ryzyka kontrahenta

  • udział w projektach regulacyjnych w obszarze ryzyka kontrahenta i zarządzania zabezpieczeniami

Oferujemy:

Co możemy Ci zaproponować?

  • możliwość podjęcia wyzwania zawodowego, rozwoju swoich kompetencji, nauki wielu innych

  • udział w ogólnobankowych projektach dotyczących rozwoju w ramach Grupy mBanku

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, z pakietem benefitów mBanku

  • miejsce pracy to centrala mBanku w Warszawie

Wymagania:

Masz to coś?

  • wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat studiów

  • znajomość podstawowych zagadnień związanych z funkcjonowaniem rynków finansowych lub zagadnień związanych z metodami pomiaru ryzyka kontrahenta

  • praktyczna znajomość MS Office

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • otwartość na nowe doświadczenia

  • umiejętność pracy w zespole

  • wysokie umiejętności analityczne

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obszarze middle - office

  • dodatkowym atutem będzie umiejętność programowania w środowisku Visual Basic, SAS oraz SQL

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-09 - 2018-02-08
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_team_leader_starszy_programista_net_malopolskie_20130526_135246