nr oferty: 79116 / 2018-02-05
Praca dla informatyków
Specjalista ds. informatyki - Programista
Umiejętności komputerowe:
Internet: JavaScript, CSS,
Bazy danych: MySQL, Oracle,
Opis stanowiska:

  • Tworzenie, wdrażanie oraz dokumentowanie rozwiązań programistycznych,

  • Tworzenie interfejsów międzysystemowych,

  • Projektowanie, wdrażanie oraz modernizacja systemów informatycznych,

  • Modernizowanie rozwiązań programistycznych,

  • Dokumentowanie rozwiązań programistycznych.

Oferujemy:

  • Pracę wfirmie ougruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie na podstawie umowy opracę

  • Szeroki zakres świadczeń pozapłacowych

  • Przyjazną atmosferę pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe preferowane kierunki informatyczne,

  • Przy wykształceniu średnim 5 lat doświadczenia zawodowego, w tym 2 lata na stanowisku samodzielnym w obszarze IT,

  • Przy wykształceniu wyższym 3 lata doświadczenia zawodowego, w tym 2 lata na stanowisku samodzielnym w obszarze IT,

  • Bardzo dobra znajomość programowania w Java Framework: Spring, baz relacyjnych (PostgresSQL, MySQL, Oracle),

  • Umiejętność pracy w środowisku Maven, Jenkins/Hudson, Sonar, JIRA, Git, SVN, CSS, JavaScript (biblioteki jQery, Angular),

  • Doświadczenie w projektowaniu, programowaniu oraz wdrażaniu aplikacji opartych o platformę Java,

  • Znajomość JIRA, Bitbacket, Angular €“ Preferowany Angular 2.

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-02-05 - 2018-02-28
Link do oferty: http://www.praca.pl/asystent-programista-systemow-automatyki_288644.html