nr oferty: 79261 / 2018-02-09
Praca dla informatyków
Specjalista ds. informatyki (Helpdesk)
Umiejętności komputerowe:
Internet: DNS,
Telekomunikacja: VoIP,
Opis stanowiska:

Administrowanie infrastrukturą informatyczną wszczególności:

  • bieżąca pomoc użytkownikom na miejscu oraz zdalnie na terenie Polski (250-300 użytkowników)

  • utrzymanie oraz konfiguracja infrastruktury IT (przygotowywanie stacji roboczych €“ PC, laptopy, terminale oraz drukarek, sieci itp.)

  • nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem sprzętu oraz oprogramowania

  • diagnozowanie i rozwiązywanie technicznych problemów związanych z systemem operacyjnym oraz sprzętem IT

  • tworzenie raportów z incydentów (rejestrowanie zgłoszeń dotyczących sprzętu oraz oprogramowania)

  • prowadzenie dokumentacji IT

  • inwentaryzacja sprzętu i oprogramowania IT

  • kontakt z serwisami IT

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pakiet socjalny, pakiet opieki medycznej

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie kierunkowe/techniczne

  • min. 6 miesięcy doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

  • znajomość systemów operacyjnych Microsoft

  • doświadczenie w zakresie montażu i eksploatacji komputerów

  • doświadczenie w zakresie obsługi/instalacji urządzeń biurowych

  • znajomość topologii sieciowej

  • znajomość środowiska ShearePoint

  • ogólna znajomość protokołów oraz systemów: DHCP, DNS, AD, IP, MPLS, WAN, SSL, LAN, VoIP, SQL itp.

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

  • zdolność szybkiego uczenia się nowych technologii, dokładność i dobra organizacja pracy

  • prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-02-09 - 2018-03-11
Link do oferty: http://www.praca.pl/java-developer_289320.html