nr oferty: 79419 / 2018-02-12
Praca dla informatyków
Specjalista ds. bezpieczeństwa sieci teleinformatycznej
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Zakres obowiązków Specjalisty będzie wyglądał następująco:

  • Administracja Splunk/SIEM

  • Testy penetracyjne sieci

  • Analiza reguł FW, sieci, proxy

  • Testy penetracyjne aplikacji WWW/API

  • Ocenianie ryzyka, zabezpieczeń oraz wydawanie rekomendacji

  • Współpraca z dostawcami i audytorami

Oferujemy:

Nasza propozycja to:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Miejsce pracy to mLeasing. Biurko czeka na Ciebie w Warszawie, w centrali mLeasing przy ul. Księdza Ignacego Jana Skorupki 5

  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz osobistego w strukturach grupy mBanku

  • Możliwość współpracy z wyjątkowymi specjalistami z dużym doświadczeniem w swoich dziedzinach

  • Przyjazna i miła atmosfera pracy, z poszanowaniem idei work-life balance

  • Benefity płacowe oraz poza płacowe (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, szeroki program rabatowy, narzędzia do zwinnej nauki)

Wymagania:

Masz to COŚ?

  • Posiadasz wykształcenie informatyczne lub techniczne

  • Posiadasz 3-letnie doświadczenie pracy na podobnym stanowisku

  • Znasz techniki/typy ataków oraz typy podatności systemów/sieci

  • Znasz narzędzia SIEM €“ Splunk oraz skanery podatności (np. Nessus, Accunetix, Rapid)

  • Mile widziana jest umiejętność: analizy pakietów (np. TCPDump, Whireshark), analizy reguł (np. Firewall sieciowy, aplikacyjny), znajomość systemów Linux

  • Mile widziana jest: znajomość normy ISO-27001, znajomość standardów NIST, metody postępowania z ryzykiem, znajomość metod zabezpieczania systemów/sieci, znajomość protokołów sieciowych

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • Skuteczność, elastyczność oraz umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

  • Samodzielność i odpowiedzialność w pracy

  • Nastawienie na pracę zespołową

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-02-12 - 2018-03-14
Link do oferty: http://www.praca.pl/administrator-baz-danych-oracle_290639.html