nr oferty: 98998 / 2019-01-02
Praca dla informatyków
Specjalista ds. Zarządzania Jakością Danych prowizyjnych
Umiejętności komputerowe:
Internet: HTML,
Opis stanowiska:
Oferujemy:

  • Atrakcyjną lokalizację na zielonym Powiślu (metro Centrum Nauki Kopernik)

  • Umowę o pracę

  • Strefę relaksu w przyjemnej przestrzeni, elastyczny czas pracy

  • Płatny program poleceń pracowników

  • Strefę dla rowerzystów (parking, szatnie, prysznice), sekcje sportowe (biegowa, koszykówki)

  • Kafeterię benefitów

  • Medicover i ubezpieczenie grupowe

Oferujemy:
Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Dbanie o jakość danych

  • Monitoring ścieżek krytycznych i rozliczeń prowizyjnych

  • Współpraca z IT, DWH w celu zapewnienia odpowiednich danych w środowisku produkcyjnym

  • Pozyskiwanie danych z różnych źródeł, ich zestawienie, analizę i prezentowanie,

  • Tworzenie narzędzi usprawniających proces monitorowania, raportowania i analizy danych

  • Opracowanie i stworzenie systemu kontroli, w tym raportów kontrolnych i przygotowywanie szczegółowych analiz dotyczących procesu prowizyjnego

  • Testy nowych funkcjonalności

  • Współpraca z innymi Departamentami w celu dostarczania niezbędnych analiz

  • Wsparcie zespołu

Wymagania:
Nasza oferta jest dla Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe oraz minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znasz język SQL na poziomie zaawansowanym

  • Umiejętnie analizujesz dane i tworzysz bazy danych, raporty oraz analizy

  • Znasz narzędzia klasy BI (np. ReportingServices)

  • Myślisz analitycznie, jesteś dokładny i szybko się uczysz

  • Potrafisz efektywnie rozwiązywać problemy

  • Dobrze planujesz i organizujesz pracę

  • Lubisz pracę w zespole

  • Jesteś proaktywny i nastawiony na realizację celu

  • Mile widziane doświadczenie w procesach naliczania wynagrodzeń dla sieci sprzedaży i analiz w tym zakresie

  • Mile widziana znajomość HTML5

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2019-01-02 - 2019-02-01
Link do oferty: http://www.praca.pl/informatyk-w-wieloosobowym-stanowisku-ds-informatyki_474805.html