nr oferty: 93975 / 2018-10-08
Praca dla informatyków
Specjalista ds. Zakupów IT
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Oferujemy:

Oferujemy:
Do Twoich zadań należeć będzie:

  • prowadzenie procesów zakupowych zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • aktywny udział w tworzeniu specyfikacji przetargowych

  • prowadzenie negocjacji z dostawcami (kosztów, warunków współpracy, zapisów umów)

  • zarządzanie bazą dostawców i utrzymywanie relacji z kluczowymi kontrahentami

  • analiza rynku i trendów w obrębie swoich kategorii zakupowych oraz poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań optymalizujących procesy zakupu

  • analiza i optymalizacja wydatków

  • tworzenie strategii zakupowych we współpracy z klientem wewnętrznym

  • lokalne wsparcie przy implementacji umów regionalnych

Wymagania:
Nasza oferta jest dla Ciebie, Jeśli:

  • posiadasz minimum 3 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku w zespole zakupów

  • samodzielnie prowadzisz procesy zakupowe (w szczególności w kategoriach IT €“ warunek konieczny i usługach biznesowych €“ HR, konsulting itp.)

  • masz doświadczenie w negocjowaniu umów, w tym umów regionalnych

  • posiadasz praktyczną wiedzę z obszaru zarządzania kategoriami i dostawcami

  • posiadasz wiedzę obejmująca zagadnienia prawne związane z podpisywaniem umów oraz z zakresu dobrych praktyk zakupowych

  • potrafisz tworzyć kryteria oceny ofert, analizy kosztowe, podejmować decyzje i formułować rekomendacje

  • potrafisz podnosić jakość specyfikacji (zapytań) wysyłanych do dostawców

  • potrafisz dbać o jakość dokumentacji zakupowej i terminowość realizacji zadań

  • posiadasz umiejętności realizacji kilku projektów równocześnie

  • posiadasz umiejętności pracy pod presją czasu i efektywnie się komunikujesz

  • posiadasz zdolności analitycznego myślenia

  • posiadasz wykształcenie wyższe

  • znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-08 - 2018-11-07
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/klient_jobspl_python_django_developer_za_granica_20140127_110345