nr oferty: 77688 / 2018-01-12
Praca dla informatyków
Specjalista ds. Wsparcia Technicznego
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Składanie i naprawa stacji roboczych do pracy w ramach sieci Digital Signage.

  • Instalacje, konfiguracje oraz utrzymanie stacji roboczych w systemach Windows.

  • Wsparcie techniczne klientów zdalnych on-line za pośrednictwem telefonu jak i pulpitu zdalnego.

  • Kontakt telefoniczny z placówkami sieci Screen Network.

  • Monitoring, rejestracja, diagnozowanie otrzymywanych zgłoszeń oraz usuwanie awarii.

Oferujemy:
Oferujemy:

  • Partnerskie stosunki i swobodę w działaniu.

  • Możliwość rozwoju powiązanego ze stałym wzrostem wynagrodzenia.

  • Niezbędne do pracy narzędzia.

  • Pracę w młodym, kreatywnym zespole.

  • Kawę no limit i patio z leżakami :)

Wymagania:

Oczekiwania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Wysokie zdolności komunikacyjne.

  • Znajomość budowy komputerów.

  • Znajomość środowiska Windows.

  • Umiejętność prowadzenia samodzielnych projektów.

  • Chęć rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

  • Swoboda w posługiwaniu się narzędziami informatycznymi.

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-12 - 2018-02-11
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_doradcza_profesja_pracownik_it_pomorskie_20130515_132232