nr oferty: 73365 / 2017-11-19
Praca dla informatyków
Specjalista ds. Testowania Oprogramowania
Umiejętności komputerowe:
Internet: XML,
Opis stanowiska:
  • testowanie oprogramowania
  • obsługa zgłoszeń serwisowych, w tym odtwarzanie i analiza błędów zgłaszanych przez Klientów
  • przygotowanie dokumentacji testowej (planów testów, scenariuszy testowych, raportów)
  • współpraca z analitykami i programistami na etapie tworzenia rozwiązań
  • komunikacja z Klientem
  • prowadzenie szkoleń dla Użytkowników
  • tworzenie dokumentacji dla Użytkowników

Oferujemy:
  • otrzymasz atrakcyjny pakiet socjalny w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć rekreacyjnych, nauki języka angielskiego, ubezpieczenie grupowe, karty Edenred doładowywane z okazji świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy
  • możesz realizować swoje pasje i zainteresowania w ramach firmowych Sekcji: biegowej, piłki nożnej, fotograficznej, gier planszowych, warsztatów programowania oraz warsztatów kulinarnych
  • co czwartek czekają na Ciebie świeże owoce
Wymagania:
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych
  • znajomości zagadnień relacyjnych baz danych i języka SQL
  • komunikatywności
  • dobrej organizacji czasu pracy
  • samodzielności i zaangażowania
  • umiejętności pracy pod presją czasu

Dodatkowe atuty:

  • znajomość XML
  • podstawowa znajomość programowania
  • doświadczenie w automatyzacji testów
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-19 - 2017-12-18
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-java_257448.html