nr oferty: 73413 / 2017-11-17
Praca dla informatyków
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Umiejętności komputerowe:
Internet: HTML, CSS,
Opis stanowiska:

pracuje wzespole zajmującym się realizacją ogłoszeń. Odpowiada za przygotowanie treści oraz wizerunku ogłoszeń rekrutacyjnych naszych klientów ipublikowanie ich na naszym portalu.

Oferujemy:
Proces rekrutacji:

  • Wyślij CV, a my rozpatrzymy je od razu;

  • Jeśli wpiszesz się w profil poszukiwanej osoby, skontaktujemy się w przeciągu 3 dni roboczych;

  • Podczas pierwszej rozmowy telefonicznej omówimy warunki finansowe i odczarujemy wyobrażenia o sobie;

  • Rozmowę kwalifikacyjną poprowadzimy w biurze w Warszawie lub przez Skype;

  • Do 3 dni dostaniesz odpowiedź - zaproszenie na drugie spotkanie lub poznasz ostateczną decyzję.

Wymagania:
Najważniejsze zadania:

  • Redagowanie, edytowanie oraz dodawanie ogłoszeń na portalu;

  • Tworzenie szaty graficznej ogłoszeń;

  • Prace wHTML zwykorzystaniem CSS;

  • Dbanie owłaściwy poziom obsługi klienta.

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość języka HTML iCSS €“ warunek konieczny;

  • Znajomość programów graficznych wstopniu pozwalającym na samodzielne przygotowywanie layoutów;

  • Zainteresowanie obszarem e-commerce;

  • Wysokie umiejętności interpersonalne oraz nastawienie na obsługę klienta;

  • Dojrzałość, samodzielność, odpowiedzialność ispora dawka zaangażowania;

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego wstopniu komunikatywnym.

Perspektywy znami:

  • Stanowisko to wpełni daje szansę pracy zklientami, jednocześnie wykorzystując umiejętności techniczne (obsługa programu graficznego istylowanie treści);

  • Umożliwimy Ci długofalową współpracę €“ średnia stażu pracy wdziale obsługi klienta wnaszej firmie to 3,5 roku;

  • Zapewnimy Ci dużo uwagi, ale tylko od Ciebie zależy, jak bardzo rozwiniesz się wnaszej organizacji.

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-17 - 2017-12-17
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-java_257425.html