nr oferty: 97060 / 2018-11-21
Praca dla informatyków
Specjalista ds. Koordynacji Audytów Cybezbezpieczeństwa
Umiejętności komputerowe:
Internet: JavaScript,
Opis stanowiska:

Jesteś pasjonatem cyberbezpieczeństwa? Interesują Cię zagadnienia związane z bezpieczeństwem teleinformatycznym? Lubisz rozkładać zagadnienia na czynniki pierwsze? Chcesz poznać najlepsze standardy OWASP-owe? Szukamy właśnie Ciebie!

Zakres obowiązków

  • Inwentaryzacja i analiza bezpieczeństwa środowiska aplikacyjnego w Banku

  • Harmonogramowanie oraz przygotowywanie audytów

  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w ramach audytów

  • Analiza zdarzeń i reagowanie na incydenty bezpieczeństwa

Oferujemy:
Oferujemy

  • Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę

  • Możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • Umowę o pracę + pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, Pracowniczy Program Emerytalny, System Kafeteryjny MyBenefit, karta Multisport, atrakcyjna oferta produktów bankowych, udział w konferencjach i szkoleniach)

  • Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju w obszarze cyberbezpieczeństwa, w największej instytucji finansowej w Polsce

  • Możliwość pracy w najnowszych technologiach informatycznych związanych z obszarem bezpieczeństwa

Wymagania:
Poszukiwane kompetencje

  • Minimum wykształcenia średniego

  • Biegłej znajomości systemów MS (Excel, Sharepoint) oraz Unix, a także ich odpowiedników OpenSourcowych

  • Umiejętności posługiwania się językiem angielskim specjalistycznym na poziomie komunikatywnym

Mile widziane:

  • Zorientowania na cel, samodzielności w działaniu, kreatywnego poszukiwania rozwiązań umiejętności pracy w zespole

  • Znajomość jednej z wymienionych technologii: Python, JavaScript, Java, Android, iOS

  • Znajomość narzędzi audytowych, np. IBM Rational AppScan

  • Znajomość: wzorców projektowych, dobrych praktyk wytwarzania oprogramowania, języków programowania obiektowego, baz danych, języka SQL

  • Znajomość zagadnień związanych z metodykami zarządzania projektami informatycznymi (w tym Agile)

  • Doświadczenie w bankowości

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-11-21 - 2018-12-21
Link do oferty: http://www.praca.pl/german-it-agent-1st-line-or-2nd-line-support-international-company_461403.html