nr oferty: 96333 / 2018-11-07
Praca dla informatyków
Specjalista ds. IT
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Jeśli:

  • Masz wykształcenie wyższe techniczne lub interesujesz się informatyką, elektroniką lub telekomunikacją)?

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku?

  • Potrafisz konfigurować urządzenia sieciowe (router, switch)?

  • Jesteś ukierunkowany/a na cel i chcesz podejmować nowe wyzwania?

  • Jesteś komunikatywny, umiesz pracować zarówno w zespole jak i samodzielnie?

  • Bardzo dobrze poruszasz się wśród zagadnień sieciowych, wśród zagadnień IT?

  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym?

Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umowę o pracę w znanej, stabilnej firmie

  • Samodzielne stanowisko i ciekawe projekty

  • Szeroki pakiet benefitów, w tym m.in. bezpłatna opieka medyczna, szkolenia, dofinansowanie karty Multisport oraz ubezpieczenia na życie

  • Atrakcyjne zniżki na produkty TUI

Wymagania:
Zadania na stanowisku

  • Obsługa zgłoszeń użytkowników i bezpośrednie wsparcie w ich bieżącej pracy

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem sieci LAN/WAN

  • Monitoring ciągłości i poprawności działania systemów

  • Dokonywanie aktualizacji związanych z poprawkami do systemów i zainstalowanego oprogramowania

  • Wdrażanie zabezpieczeń

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-11-07 - 2018-12-07
Link do oferty: http://www.praca.pl/konsultant-miedzynarodowego-helpdesk_455333.html