nr oferty: 93739 / 2018-10-04
Praca dla informatyków
Specjalista ds. CRM
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów firmy z branży telekomunikacyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalisty ds. CRM

Lokalizacja: Warszaw

Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)

Stawka: 800-850 pln netto+vat/md

Zadania:

  • Tworzenie i rozwijanie nowych funkcjonalności w obszarze CRM

  • Analiza wymagań użytkowników oraz udział w tworzeniu koncepcji rozwiązań

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie wdrażania zmian w oprogramowaniu

  • Nadzór nad integracją obszaru CRM z pozostałymi systemami

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w projektowaniu i budowie rozwiązań IT związanych z systemami CRM

  • Wysokie zdolności analityczne, umiejętność szybkiego diagnozowania i rozwiązywania problemów

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień, metodyk i narzędzi dotyczących modelowania danych, procesów, analizy wymagań i projektowania architektury systemów IT

  • Doświadczenie w tworzeniu pełnej dokumentacji projektowej (spcyfikacje wymagań systemowych)

  • Język angielski min. B2

  • Znajomość rozwiązań IT stosowanych w branży telekomunikacyjnej (mile widziana)

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B

  • Atrakcyjne stawki

  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych

Wymagania:
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-04 - 2018-11-03
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hrpl_developera_java_j2ee_mazowieckie_20131224_110032