nr oferty: 78676 / 2018-01-29
Praca dla informatyków
Specjalista ds. Administracji Serwisu
Umiejętności komputerowe:
Systemy biznesowe (ERP): SAP,
Bazy danych: MS Access,
Opis stanowiska:

Rodzaj pracy: stała

Miejsce pracy: Warszawa - Targówek

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie m.in:

  • wsparcie zespołu serwisu technicznego przy wdrożeniu systemu finansowo-księgowego SAP,

  • zarządzanie zgłoszeniami technicznymi i zamówieniami na sprzęt techniczny w systemie CRM (ServiceMax),

  • zarządzanie bazą sprzętu technicznego,

  • koordynowanie zamówień części zamiennych , wysyłanie części do napraw , przyjmowanie i rejestrowanie przychodzących zamówień na sprzęty/części techniczne,

  • administrowanie dokumentacją związaną z przyjmowaniem sprzętu technicznego, wydawaniem sprzętu, odnawianiem certyfikatów kalibracji itp.

  • nadzorowanie i administracja umowami,

  • przygotowywanie raportów i zestawień.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej organizacji,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów takich jak opieka medyczna, karta żywieniowa, ubezpieczenie na życie.

Wymagania:

Wymagania:

  • 2-3 lata doświadczenia w pracy jako Administrator w serwisie technicznym lub na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w pracy w systemie SAP/Service Max będzie dodatkowym atutem,

  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności MS Excel (MS Access dodatkowy plus),

  • znajomość jęz. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • gotowość i otwartość do podejmowania nowych zadań,

  • postawa proaktywna - samodzielność, inicjatywa w działaniu i nastawienie na rozwiązywanie problemów,

  • terminowość, skrupulatność, systematyczność,

  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy.

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-29 - 2018-02-28
Link do oferty: http://www.praca.pl/absolwent-ka-ze-znajmoscia-jezykow-niemiecki-czeski-francuski-holenderski_286446.html