nr oferty: 84830 / 2018-05-08
Praca dla informatyków
Specjalista Rozwoju Systemów HLR/HSS
Umiejętności komputerowe:
Internet: HTML, JavaScript, CSS,
Opis stanowiska:

  • opracowywanie planów rozwoju systemów HLR/HSS

  • uczestnictwo w projektach polegających na wdrażaniu nowych usług lub modyfikacji istniejących, rozwiązywanie problemów funkcjonalnych i systemowych w domenie usług mobile w obszarze baz danych HLR/HSS

  • tworzenie i rozwój aplikacji wspomagających przetwarzanie danych

Oferujemy:

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • udziału w ciekawych projektach

  • pracy w przyjaznym środowisku

Wymagania:

  • doświadczenia w utrzymaniu lub projektowaniu systemów HLR/HSS

  • znajomość architektury i działania mobilnych sieci GSM, VoLTE/WiFi, LTE

  • znajomość protokołów Diameter, SS7 MAP, INAP, CAMEL

  • doświadczenie w pracy w projektach mających na celu wdrożenie nowych systemów lub usług

  • praktyczna znajomość relacyjnych baz danych (SQL Server), tworzenia zapytań SQL

  • znajomość WPF, HTML, JavaScript, CSS

  • wykształcenie wyższe

  • dobra znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-05-08 - 2018-06-07
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_on_site_support_engineer_dolnoslaskie_20130122_094449