nr oferty: 87388 / 2018-06-12
Praca dla informatyków
Specjalista Rozwoju Sieci i Usług
Umiejętności komputerowe:
Systemy operacyjne: Unix/Linux,
Opis stanowiska:

  • projektowanie i wdrażanie usług w oparciu o platformy usługowe

  • współpracę z innymi obszarami firmy podczas tworzenia koncepcji techniczno/biznesowych nowych usług Orange

  • rekomendowanie potencjalnych rozwiązań technicznych w oparciu o wymagania biznesowe i dostępne technologie

  • uczestnictwo lub prowadzenie technicznych zespołów projektowych

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej do dostarczanych rozwiązań (Analiza Wykonalności/HLD/LLD)

Oferujemy:

  • Widoczne efekty

  • Przestrzeń do inicjatywy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę sportową bez limitów

  • Realne wyzwania na co dzień

  • Zawsze na czasie

Wymagania:

  • znasz sieci telekomunikacyjne (GSM, IMS) oraz informatyczne (LAN/WAN)

  • znasz protokoły telekomunikacyjne SIP, CAP, RTP i innych

  • znasz Unix/Linux na poziomie użytkownika lub podstawowej administracji

  • umiesz planować zadania analityczne w projekcie

  • umiesz pracować w zespołach projektowych

  • posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie

  • dążysz do własnego rozwoju zawodowego

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-12 - 2018-07-12
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_it_support_with_german_and_dutch_malopolskie_20130111_094027